Facebook_box
Facebook
Z nami zatankujesz taniej! Pobierz aplikację
App store Google Play

Polityka prywatności

Szanujemy Państwa prawo do prywatności.  Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale pełna funkcjonalność aplikacji wymaga przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych w zakresie niezbędnym do utworzenia konta. W każdym czasie Państwa zgoda może zostać cofnięta. 
Państwa dane osobowe nie będą przez nas wykorzystywane do celów innych niż świadczenie usługi drogą elektroniczną w postaci dostępu do pełnej funkcjonalności aplikacji. Podane przez Państwa dane osobowe podczas rejestracji w aplikacji przetwarzane są zgodnie z wymogami polskiego prawa i wyłącznie w sposób zgodny z zakresem i celem udzielonej przez Państwa zgody, w szczególności, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2002 roku, Nr 101, pozycja 926, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dziennik Ustaw Nr 144, pozycja  1204, z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi.
Administratorem danych osobowych jest Online Medical Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Szpialnej 40/4, 15-295 Białystok.
Mogą Państwo w każdej chwili wyrazić wolę usunięcia swoich danych osobowych. Proszę wówczas wysłać maila na adres: kontakt[at]paliwko.pl.

Rejestracja Konta

Rejestracji w serwisie dokonują Państwo z wykorzystaniem posiadanego przez Państwa profilu na portalu Facebook z wykorzystaniem Facebook-Connect, wyrażając zgodę na pobieranie Państwa danych zgromadzonych na portalu Facebook, wskazanych w treści wyrażanej przez Państwa zgody. Facebook-Connect umożliwia Państwu zalogowanie się w serwisie i złożenie zamówienia. Aby zalogować się do serwisu za pośrednictwem Facebook-Connect muszą Państwo posiadać aktywny profil na portalu Facebook, jego brak uniemożliwi Państwa rozpoznanie w serwisie.
O ile zechcą Państwo skorzystać z tej możliwości korzystania z serwisu, pragniemy zwrócić Państwu uwagę na fakt, że za Państwa zgodą Facebook przekaże nam osobowe i nieosobowe dane. Z przekazanymi danymi zostanie utworzone konto użytkownika w naszej aplikacji.